Eser BankalarıBestekarlar.com
Bestekarlar.com Eser Tanıtım ve Pazarlama
Türk müziğine ve sektöre sağladığı katkılar nedeni ile T.C Kültür Bakanlığı ve Mesam, Msg, Müyorbir meslek birliklerinin destek verdiği ve şu anda binlerce eser sahibinin yer aldığı bestekarlar.com tanıtım merkezimizde verilen hizmetlerin yanı sıra repertuvar çalışmalarında kullanılmak üzere şarkı ve şarkı sözü arayan sanatçılarımıza eser bankası olarak profesyonel çalışmalar yapılmaktadır.

Ses sanatçılarımız, kendi isimlerine özel olarak gönderilen ve tarza göre ayrılarak havuzlarda toplanan eserleri doğrudan bestekarlar.com internet sitesi üzerinden güvenli bir şekilde dinleyebilmekte ve online olarak değerlendirme yapabilmektedir.

Not: Yeni eserlerin güvenliği nedeni ile şifre teslim işlemleri kişiye özel olarak sanatçının şahsına yapılmaktadır. Eser bankalarında toplanan eserlerden kendi özel giriş şifresine sahip olan ses sanatçılarımız faydalanmaktadır.Giriş şifresini öğrenmek ve diğer işlemler için bilgi@bestekarlar.com adresine e-posta gönderebilir veya 0 532 660 28 17 nolu danışma hattından ulaşabilirsiniz.
Sistem nasıl çalışıyor ve aşamalar nelerdir?
1- Bestekarlar.com üzerinde sanatçının kendisine ait özel sayfa açılmakta ve repertuar çalışmaları sırasında üyelerimize duyuru yapılmaktadır.
2- Eser sahibi üyelerimiz yeni eserlerini kendi sayfalarına yüklemekte ve site üzerinden ses sanatçılarının kişisel sayfalarına eserlerini gönderebilmektedirler.
3- Eser sahipleri tarafından gönderilmiş olan eserler Bestekarlar.com yönetimi tarafından ön elemeden geçtikten sonra kişisel ofislere ve tarza göre havuzlara gönderilmektedir.
4- Özel şifreleri ile bestekarlar.com' a doğrudan giriş yapan ses sanatçılarını, ofislerine gönderilmiş olan şarkı ve şarkı sözlerini internet üzerinden anında dinleme veya değerlendirme yapabilmeleri için kullanımı çok kolay özel bir platform karşılamaktadır.
5- Ses sanatçıları eserleri değerlendirme yaptıktan sonra albümlerinde kullanmak istedikleri eserleri bestekarlar.com yönetimine tek tuşla bildirebilmektedir.
6- Daha sonra Bestekarlar.com eser sahibi ile iletişime geçerek taraflar arasında eserin kullanımı için gerekli olan iletişimi sağlamaktadır.